יום שלישי, 18 באוגוסט 2009

נוקיה ממשיכה לחדש!

חברת נוקיה שלאחרונה רק השיקה כאן את נוקיה N97 (שעדיין, לא הגיע לפלאפון....), לא עוצרת וממשיכה בחידוש זרם המכשירים המתקדמים לארץ, זו אולי הפעם הראשונה, שישראל נהנית סוף סוף בסמוך מאד לשאר המדינות, מהמכשירים הכי מתקדמים של נוקיה, בין הראשונות בעולם.


נוקיה E75 - כבר לא בקרובנוקיה E75
נוקיה E75, שעד כה היה ב"בקרוב" באתר נוקיה, כבר לא בקרוב. המכשיר רשמית נחת בארץ, אך משום מה עדיין לא נראה באף קטלוג של מפעילה. אך ככל הנראה פלאפון תשיק ראשונה את המכשיר, השקה שמוערכת בימים בודדים בלבד. להזכירכם, נוקיה E75 הוא סלולרי קטן וחכם שמצטרף לסדרת הEseries, מצוייד במקלדת מלאה נשלפת מהצד ובמצלמת 3.2 מגהפיקסל, בעיצוב קטן, צר ורזה במיוחד, וכמובן מתאפיין ביכולות אימייל טובות ונוחות במיוחד.
http://www.nokia.co.il/find-products/all-phones/nokia-e75

נוקיה N86 8MP- בקרוב בישראל!

גם נוקיה N86, ממשיך הסליידרים המתקדמים של סדרת הN, אך עם מצלמה מתקדמת של 8 מגהפיקסל (שהוכתרה למצלמת הסלולר הטובה ביותר), ואפשרויות מולטימדיה חדשות- בקרוב כאן וכבר מופיע באתר נוקיה ישראל, כרגע עוד לא ידוע איזו מפעילה תשווק אותו. אמנם אין לו מלקדת מלאה והוא מזכיר את אחיו הקודמים (N95, N96, N85...), אך הוא נראה כתוצר הסופי של הסליידרים של סדרת N, סליידר דו צדדי עם מצלמה מתקדמת ויכולות WiFi, מתאים לחובבי צילום שמוכנים לוותר על מקלדת מלאה.

http://www.nokia.co.il/find-products/all-phones/nokia-n86-8mpאין ספק שנוקיה שמה סוף סוף את ישראל על המפה, עם זרם מכשירים מתקדמים שמגיעים אלינו ארצה, בלי תקופת המתנה שגובלת בחודשים ארוכים (להזכירכם, הN95 בדגם הרגיל ובדגם ה8 ג'יגה הגיעו ארצה באיחור של כמה חודשים). נדמה כי נוקיה מנסה במהירות לפרוש בפני הישראלים (שעתידים להיחשף לאייפון לראשונה בתקופת החגים ככל הנראה), את כל המכשירים הכי הכי מתקדמים שלה, מכשירים עם יכולות מולטימדיה, משרד נייד וחווית צילום מתקדמת ביותר. לא ברור אם זה בגלל האייפון או לא, מה שבטוח שמשהו טוב קורה בשוק הסלולר הישראלי.

2 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

לפי האתר gsmarena המצלמה של ה N86 אינה "הכי טובה". דגם של Samsunmg (לא זוכר איזה) עם 8MP יותר טובה.
נדמה לי שגם זו של Sony Ericsson W995 טובה, לא זוכר אם יותר מה N86.

יש שם reviews של N86 ו W995. אפשר לקרוא.

אנונימי אמר/ה...

מצלמת הN86 הוכתרה להכי טובה בסוג של סקר שנערך לפני כמה זמן באתר שסוקר מצלמות סלולריות, זה היה לפני כמה חודשים, אולי מאז דברים השתנו.

כמו כן צריך להזכיר שכיום כבר יש מצלמות עם 12 מגהפיקסל.

הוסף רשומת תגובה